VRGINEERS

Český startup s technologicky nejvyspělejší virtuální realitou na světě.

VRgineers vyrábějí VR brýle, které byste v rukách hráčů našli jen těžko. Jsou totiž určené profesionálům a používají je špičkoví piloti, architekti, designéři a dokonce vesmírní inženýři v NASA. Za svou práci získali VRgineers několik prestižních ocenění a nedávno své brýle představili na světovém veletrhu technologií CES v Americe.

POVEDLO SE

Navzdory výzvám se nám podařilo příběh VRgineers dostat do velkých světových médií, jako je Forbes, Tech Crunch nebo Venture Beat.

Společně jsme zvládli komunikaci kolem technologického veletrhu CES a nejnovějšího úspěchu: ocenění Red Dot Award za design. Kromě PR pomáháme VRgineers i se správou sociálních sítí, blogu a newsletteru v angličtině.

Virtuální realita pro profesionály

V Insightu se už několik let staráme o to, aby o úžasné práci VRgineers věděla česká a zahraniční média. S budováním pověsti jim pomáháme od samého zrodu firmy.

Náš společný cíl není tak jednoduchý, jak se zdá: VRgineers totiž potřebují představit virtuální realitu nejen veřejnosti, ale především designérům, inženýrům a architektům. Pracujeme často s velmi složitými tématy a každý den s VRgineers přináší něco nového.

“Insight je parťák, u kterého máme pocit, že stíhá naše tempo. Nevím o mnoha firmách, které by s B2B tématem dosáhly takových výstupů. Jsou s námi téměř od našeho vzniku a stojí při nás v době, kdy si my sami hledáme místo na trhu a vyvíjíme se. Líbí se mi, že se nebojí hledat nové cesty a umí to dělat efektivně.”

— Marek Polčák, CEO Vrgineers

Chcete o sobě dát vědět
jako VRgineers?

Copyright 2016-2024 InsightCom.