VIRTUPLEX

Vývojová kancelář na virtuální realitu s největší komerčně využitelnou halou pro VR na světě.

Virtuplex je místem, kde se zhmotňují sny a virtuální realita se stává skutečností. Hala o rozloze 600 m2 umožňuje pohyb až pěti osob současně. Budovy díky virtuální realitě stojí ještě před tím, než fyzicky vzniknou a potenciální zákazníci banky či mobilního operátora hodnotí návrh rekonstrukce pobočky před jejím zahájením.

Služeb Virtuplexu už využil například Vodafone, T-mobile, Česká spořitelna nebo investiční skupina Penta Real Estate. Jako revoluční hodnotí možnosti virtuální reality i přední čeští architekti, mezi nimi například Jakub Cigler.

POVEDLO SE

I přesto, že virtuální realita je téma určené pro specifickou cílovou skupinu čtenářů, podařilo se nám dostat Virtuplex do mainstreamových médií i na stránky odborných architektonických magazínů. Poutavou reportáž ze zážitku ve virtuální realitě zveřejnil na svých webových stránkách Forbes, Aktualne, Estav nebo Czechcrunch.

Klientovi jsme pomohli s identifikací cílových skupin mezi architekty a developery. Připravujeme pro ně specifický obsah na sociálních sítích, kde máme za úkol dávat vědět o tom, co se ve Virtuplexu děje.

Pomáhali jsme také s medializací konference Real Estate Market Spring 2021 pořádané Stavebním fórem. Konference byla streamovaná z virtuálního studia Virtuplexu a představila trendy a novinky ze světa developmentu, architektury i stavebnictví.

Práce ve virtuální realitě už není budoucností

Zatímco ostatní o využití virtuální reality v praxi mnohdy jenom mluví, ve Virtuplexu v ní zákazníci skutečně pracují. V Insightu se staráme se o to, aby příběhy, které se v této hale na virtuální realitu napíšou, zaujaly i novináře.

Budujeme brand značky pomocí PR i sociálních sítí. Píšeme tiskové zprávy, tvoříme publikační plány a klientovi jsme k dispozici na pravidelných týdenních callech.

„Na práci s Insigtem oceňuji zkušenosti všech členů agenturního týmu. A to nejen z oblasti PR, kde těžíme z dlouholetých kontaktů a vazeb agentury, ale i v oblasti řízení komunikace na sociálních sítích, kde jsou lidé s otevřenou myslí a elánem posouvat naši značku stále kupředu. Spolupráci bych určitě doporučil, zejména menším firmám, které hledají malou flexibilní agenturu, která si nehraje na velké provize, nevytváří složité strategie do šuplíku, ale od prvního týdne se vrhne na projekt a šlape do něj, i když by třeba klientovi docházel dech. Navíc dokáže fungovat samostatně i ve velmi úzké spolupráci s klientem.”

— Martin Petrovický, CEO & Co-Founder Virtuplexu

Chcete o sobě dát vědět
jako virtuplex?

Copyright 2016-2021 InsightCom.