STIMVIA

Český startup s průlomovou technologií. Pomáhá léčit nemoci spojené s centrální nervovou soustavou.

Technologie, která umí “hacknout” mozek

Revoluce současné medicíny – technologie URIS, která umí doslova “hacknout” mozek. Vyvinuli ji ve společnosti Stimvia a věří, že pomocí ní můžou jednou léčit až 30 onemocnění spojených s centrální nervovou soustavou. Nejdále jsou v léčbě hyperaktivního močového měchýře, kterým na celém světě trpí zhruba 500 milionů lidí. Dle dosavadních klinických studií je technologie URIS jednou z nejefektivnějších metod v boji s touto nemocí. Testování technologie už navíc probíhá i na léčbu Parkinsonovy choroby a esenciálního třesu.

Stimvia zazářila na TechCrunch Disrupt 2023
Unikátnosti řešení společnosti Stimvia si všimla i odborná porota prestižního technologického magazínu TechCrunch a Stimvii zařadila do výběru 200 nejlepších světových startupů. O přízeň investorů i zahraničních partnerů vyrazil tým Stimvie usilovat do San Francisca na nejznámější světovou soutěž startupů TechCrunch Disrupt 2023.

POVEDLO SE

  • Pro klienta jsme nachystali veškeré marketingové materiály včetně letáků, roll-upů a prezentací.
  • CEO Lukáše Doskočila jsme ve spolupráci s komunikačním expertem Lukášem Hrdličkou připravili na 2minutý pitch, jehož cílem bylo zaujmout nejen investory, ale i novináře přítomné na akci.
  • Pro PR jsme využili nejen zahraniční distribuční platformy, ale i  vlastní média listy a rozeslali tiskové materiály na klíčové novináře.
  • Stimvia získala více než 800 mediálních zásahů.
  • Americká MedTech média pokryla příběh firmy včetně nabídky investorských příležitostí.
  • Pro sociální sítě vznikl podrobný publikační plán, který zrcadlil celou cestu na TechCrunch Disrupt.
  • Díky tiskové zprávě a kvalitnímu pokrytí přes LinkedIn si společnosti všiml expert pro rozvoj startupů v oblasti neuromodulace, a otevřel tak dveře další potenciální spolupráci.

Z 0 na 100

Jména vybraných firem TechCrunch zveřejnil měsíc před odjezdem do USA. V tomto šibeničním časovém horizontu jsme se pustili do příprav, abychom účast Stimvie na TechCrunch Disrupt využili na maximum.

Chcete o sobě dát vědět
jako stimvia?

Copyright 2016-2024 InsightCom.