SAB Aerospace

Brněnská firma, která dosahuje na poli kosmických aktivit úspěchů evropského měřítka. Jde tam kam se ostatní bojí jít a ve svých úspěších dokazuje, že nic není nemožné.

Zatímco pro italskou raketu Vega vyrábí nosič schopný vynést do vesmíru až 96 nejmenších satelitů, pro raketu Ariane 6 francouzské firmy Ariane Group vyrábí kompletní zařízení zodpovědné za vypouštění družic na oběžné dráze obsahující hardware, elektroniku i software.

Jako první česká firma se také účastní kosmických experimentů na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Svůj zájem směřuje i do vzdělávání, kde se podílí na pilotním ročníku dětské vesmírné akademie Labyrinth Space Academy.

POVEDLO SE

Téma “spacu” nás zkrátka baví a je to na naší odvedené práci vidět. O SAB Aerospace pravidelně informují specializovaná média jakými jsou Kosmonautix, Vesmír anebo CzechCrunch.

Brněnská revoluce na oběžné dráze 

V Insightu pomáháme s budováním značky firmy i jejího CEO Petra Kapouna. Tvoříme mediální strategii, píšeme tiskové zprávy, komunikujeme s novináři a domlouváme rozhovory.

Staráme se také o obsah na sociálních sítích, kde informujeme o novinkách ve firmě a připravujeme příspěvky pro vydefinované cílové skupiny.

SAB AEROSPACE V ČÍSLECH

79

článků v médiích o prvním startu rakety Vega s dispenserem

17.9

milionů Kč AVE, mediální dopad
270 GRP

15 000

uživatelů oslovujeme každý měsíc organicky na Facebooku

„S týmem Insightu se nám pracuje úžasně. Vznikla mezi námi hluboká důvěra a ta je základem pro otevřenost, pochopení a fungující partnerství. Spolupráci můžu rozhodně doporučit, protože Insight odvádí profesionální práci. Existuje spousta tzv. PR agentur, ale jen málo která pracuje opravdu odborně. Pokud na kvalitní agenturu člověk narazí, měl by ji dále doporučovat. A já hrdě budu.”

— Petr Kapoun,
SAB Aerospace

Chcete o sobě dát vědět jako sab aerospace?

Copyright 2016-2024 InsightCom.