právní podpora franka
bolda

Projekt zdarma poskytované právní pomoci v době vyhlášení nouzového stavu. 

Bezplatné pomoci se v době trvání nouzového stavu dostalu občanům, podnikatelů, obcím i státní správě. Frank Bold, mezinárodní tým právníků, spoustil ve spolupráci s Frank Bold Advokáti bezplatnou online právní podporu s cílem pomoci zmírnit sekundární dopady pandemie koronaviru v České republice. O radu mohli požádat všichni, kteří byli zasaženi opatřeními v souvislost s pandemií koronaviru. 

Nejdůležitější právní aspekty korona krize sdíleli advokáti na specializovaném webu, který během nouzového stavu navštívilo 40 000 lidí.

POVEDLO SE NÁM

O právní poradně Franka Bolda se díky nám mohli dočíst i čtenáři časopisu Respekt.Tématu se věnovaly i všechny hlavní televizní stanice, tedy Česká televize, Nova a Prima CNN News. 

Pomáhali jsme měnit svět právem

Frank Bold je náš dlouhodobý partner, a proto nám nedělalo potíže nacítit tonalitu celého projektu a pomoci s jeho medializací. Starali jsme se společně s týmem Franka, aby se informace o existenci bezplatné právní poradny dostala do co možná největšího počtu médií, a díky tomu i k lidem, kteří hledali odpovědi na jejich otázky vyvolané pandemií koronaviru.

FRANK BOLD V ČÍSLECH

61

PRACOVNÍCH DNŮ

1561

HODIN ZDARMA POSKYTOVANÉ PRÁVNÍ POMOCI

93

ZAPOJENÝCH STUDENTŮ PRÁV A DOBROVOLNÍKŮ – PRÁVNÍKŮ

2112

ZODPOVĚZENÝCH DOTAZŮ

Chcete o sobě dát vědět
jako frank bold?

Copyright 2016-2024 InsightCom.