FUTURE PORT YOUTH

Evropská technologická konference pro studenty a učitele.

Praha se na jeden den stala centrem inovací a exponenciálních technologií. O jejich potenciálu přijeli na živě vysílanou evropskou konferenci Future Port Youth přednášet světoví i čeští speakeři z řady technologických firem. Akce určená primárně pro studenty a školy, ale otevřená i odborné a široké veřejnosti pokryla osm klíčových témat jako je budoucnost energie, umění a designu, využití umělé inteligence v netechnických oborech, nebo kariérní příležitosti ve vznikajícím metaversu. Cílem konference bylo mladým lidem ukázat, že díky inovacím má jejich generace, více než kterákoliv před nimi, v rukou neuvěřitelně silné technologické nástroje, kterými mohou budoucí vývoj světa a společnosti ovlivnit pozitivním směrem.

POVEDLO SE

Podařilo se nám dohodnout 8 mediálních partnerství s technologickými médií a 9 mediálních partnerství s médií, které se zaměřují na téma vzdělávání. Díky tomu jsme efektivně oslovili primární cílovou skupinu konference, kterou byli studenti a učitelé. O eventu informovaly portály jako jsou: rizeniskoly.cz; amosvision.cz; ucitelskenoviny.cz; karierko.cz nebo tydenik-skolstvi.cz.

Využili jsme také přítomnosti speakerů na akci a domluvili pro ně rozhovory s Českou televizí, Českým rozhlasem a DVTV.

BUDOUCNOST BUDE TAKOVÁ, JAKOU SI JI UTVOŘÍME

Se zakladatelem konference Martinem Holečkem máme tu čest spolupracovat už od dob založení futuristického festivalu Future Port Prague. Téma exponenciálních technologií je nám proto blízké. Našim úkolem bylo v případě konference Future Port Youth namyslet komunikační PR strategii, která zahrnovala mimo jiné přípravu tiskových zpráv, domluvu mediálních partnerství a support novinářů na místě akce.

ROK 2022 V ČÍSLECH

62

článků v médiích

11,7

mil. Kč AVE, mediální dopad 34,12 GRP

17

mediálních partnerství

“Future Port Youth je mladší sestra populárního technologického festivalu Future Port Prague, na kterém s agenturou Insight PR spolupracujeme od samého počátku v roce 2017. Tato nová mezinárodní konference pro studenty má nový unikátní formát, kde se fyzická akce vysílá do škol po celé Evropě. I když je její fyzická část menší a je specificky zaměřená na rozvoj mladých lidí, podařilo se nám s ní díky Insightu proniknout do pořadů jako je DVTV či hlavní zpravodajství České televize. Insight PR nám pomáhá dát těm správným lidem vědět o naší práci a já zase rád dělám PR jim a doporučuji ji všem svým partnerům, kteří chtějí komunikovat zvláště technologická a futuristická témata v médiích a na sociálních sítích.”

— Martin Holečko, zakladatel Future Portu

Chcete o sobě dát vědět
jako future port youth?

Copyright 2016-2024 InsightCom.