future port prague

Festival budoucnosti, který do Prahy přivedl prvního kyborga.

Future Port Prague je festival exponenciálních technologií, který do Prahy přivádí desítky světových vizionářů, stovky inovativních firem a hlavně velkolepou prohlídku nejnovějších objevů od umělého masa a nanotechnologií po drony a samořídící auta. Loni ho navštívilo 10 tisíc technologických nadšenců.

POVEDLO SE

Jsme pyšní na to, že se nám o Future Portu povedlo rozšířit povědomí po celém světě od USA a Brazílie po Koreu. Zmínky o festivalu se objevily v médiích jako New York Times, Diplomatic Courier, Wired, Tech.eu a Forbes.

Češi ukazují světu budoucnost

S Future Portem pracujeme od vzniku festivalu v roce 2017. Díky tomuto projektu jsme například mohli v Česku představit prvního kyborga Neila Harbissona nebo genetického inženýra Sama Sternberga, který pomáhal vyvíjet CRISPR: nejpokročilejší metodu úpravy genů.

Našim společným cílem je budovat a rozvíjet Future Port jako českou akci světového formátu. Každý ročník proto doprovází výzva ukočírovat stovky zahraničních novinářů, kteří se potkají na jednom místě.

ROČNÍK 2019 V ČÍSLECH

150

NOVINÁŘŮ
Z 10 ZEMÍ

5

TELEVIZNÍCH ŠTÁBŮ

308

ČLÁNKŮ A REPORTÁŽÍ

18

MEDIÁLNÍCH PARTNERSTVÍ

“Lidé z technologických oborů jsou často zavření ve své bublině a neuvědomují si, že zbytek světa jejich koncepty nemusí chápat. Zakladatelka Insightu Klára dokázala navnímat téma exponenciálních technologií a pomoct nám dostat ho ke správným lidem ve formě, která je srozumitelná, a zároveň dává smysl. Pracovat s ní a jejím týmem je vždy krásný zážitek.”

— Martin Holečko,
ředitel Future Port Prague

Chcete o sobě dát vědět
jako future port prague?

Copyright 2016-2024 InsightCom.