Czech Space Week

Vesmírná akce pro kosmo-fanoušky po celém Česku.

Česko se z družicového pohledu možná zdá být malé, ale opak je pravdou. Je to tu jedna hvěza vedle druhé! Aby všichni věděli, co všechno kosmického se v Česku děje, organizuje Ministerstvo dopravy a CzechInvest spolu s partnery spoustu vesmírných událostí v Praze, Brně i jinde po republice.

POVEDLO SE

Zajistili jsme mediální pokrytí před realizací druhého ročníku Czech Space Week. Spolupracovali jsme s novináři při komunikaci pozvánky a zajistili koordinaci rozhovorů s řečníky.

O akci vyšlo celkem 39 článků v médiích, všimla si ji i média jako Rádiožurnál, Česká televize, deník.cz, Euro, iDnes.cz a Týden.cz.

Česká akce vesmírného formátu

V rámci Czech Space Weeku probíhají akce pro veřejnost, odborníky, děti, kosmo-fanoušky, startupy i průmysl. A my jsme byli u toho!

„S Insightem jsme spolupracovali na naší týdenní akci Czech Space Week. Přesto, že jsme spolupráci domluvili na poslední chvíli, byli schopni zařídit skvělé PR a medializaci akce. Komunikace s Klárou Kazelle byla unikátní a daleko převyšovala dohodu, protože víceméně probíhala nonstop. S výstupy jsme byli více než spokojeni a již nyní domlouváme další spolupráci“.

— Tereza Kubicová,
ředitelka odboru CzechInvest

Chcete o sobě dát vědět
jako czech space week?

Copyright 2016-2024 InsightCom.